Короткий та змістовний курс про те, що чекає на шляху до батьківства чоловіків та жінок, які зіштовхнулися з проблемами зачаття та виношування дитини.

  • Участь: БЕЗКОШТОВНА
  • Мова курсу: українська
  • Формат: 15 відео-лекцій

Бонуси всім зареєстрованим слухачам курсу

Безкоштовна консультація лікаря – репродуктолога або андролога

Реєстрація за посиланням

Про що цей курс?

Курс складається з 15-ти відеолекцій, в яких лікарі нашого медичного центру розкажуть про те, з якими проблемами найчастіше звертаються пари, що мають проблеми із зачаттям та якими способами їх можна подолати.

На курсі експерти розкриють секрети, що ж насправді криється за всіма аналізами, діагнозами та обстеженнями, покажуть на практиці, як виглядає процес “штучного” запліднення та поділяться історіями, як їхні пацієнти долали безпліддя та ставали щасливими батьками.

Успіх подолання непліддя багато в чому також залежить і від готовності майбутніх батьків завести дитину, саме тому, весь курс Вас супроводжуватиме та підтримуватиме наш пренатальний психолог Наталія Братасюк.

Ми відібрали найсучаснішу інформацію, ґрунтовану на наукових дослідженнях та нашій практичній діяльності роботи із пацієнтами.

Онлайн-курс допоможе Вам краще зрозуміти можливі варіанти лікування безпліддя, дозволить позбутись необґрунтованих страхів перед сучасними методами медицини та дасть можливість чітко усвідомити та побудувати свій план, який спрацює саме для Вас на шляху до материнства та батьківства.

Для кого підходить курс?

  • Молодим парам, які не можуть завагітніти більше 1 року

  • Батькам, які неочікувано не можуть зачати другу/третю дитину

  • Парам із негативним досвідом застосування ДРТ

  • Одиноким жінкам та чоловікам, які хочуть власну дитину

Наші спікери

Відгуки