Алергія — це захворювання, викликане нетиповою, патологічною реакцією імунної системи на вплив певних речовин або на дію факторів зовнішнього середовища. Найчастіше алергію викликають квіти та цвітіння рослин, харчові продукти, укуси комах, ліки та хімічні речовини. Окрім того, алергічні реакції виникають на сонячне світло або мороз, домашній пил та шерсть тварин.

Сьогодні алергією хворіє все більше людей, і в усьому світі її називають «хворобою цивілізації».

Окремі форми алергічних реакцій, такі як набряк гортані або анафілаксія, становлять реальну загрозу для здоров’я та життя людини. Проте будь-яка алергія суттєво погіршує якість життя та створює обмеження. Протягом війни, яку переживає українське суспільство, наслідки цих обмежень та ризиків для кожної людини з алергією більш значні, ніж у мирні часи.

Завдяки сучасним методам діагностики та лікування можна швидко та точно виявити причини алергії та провести ефективне лікування.

Всі українці проходять зараз надзвичайно складні випробування, переживають надпотужні стреси. Саме тому варто подбати про вирішення тих проблем, які є керованими. Саме час подбати про себе та своїх близьких!

Перемога над алергією можлива і реальна, як і наша спільна головна Перемога!

Лікарі алергологи-імунологи медичного центру «Plusmed»

null

Запис на прийом

null

Необхідна консультація лікаря?

Залиште своє повідомлення, і ми з вами зв‘яжемося для запису на прийом!

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!