Ціль кожної вагітності- це народження здорової дитини, а особливо коли є певні ризики та перешкоди, тому вибір правильної скринінгової програми відіграє найважливішу роль у веденні вагітності. На превеликий жаль, частота хромосомної та не хромосомної патології збільшується і її вчасна діагностика та виявлення ризиків допомагає тисячам сім’ям.

Тому, відтепер у медичному центрі PlusMed для Вас є можливість пройти першу та єдину міжнародну програму пренатального скринінгу – “Астрая” (Astraia), яка є золотим стандартом діагностики хромосомної аномалії плоду з точністю індивідуального розрахунку генетичного ризику до 90-95%.

Крім цього програмний комплекс Astraia може надати безцінну інформацію про ймовірність таких пізніх ускладнень вагітності, як прееклампсія, синдром затримки росту плода і фетоплацентарної недостатності, дозволяючи ще в другому триместрі почати проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження цих станів .
Дана процедура є схвалена Фондом Медицини Плоду(The Fetal Medicine Foundation)та широко використовується в США та країнах Європи.

Комбінована програма “Астрая”  І триместру

 • проводиться з 11 тижнів+4 дні по 13 тижнів +6днів при КТР плода 45-84 мм.

Вона включає в себе:

1.Ультразвуковий скринінг експертного класу.

Під час якого наші лікарі оцінюють наявність хромосомних маркерів у плода (товщину комірцевого простору, кісточки носа, трикуспідальну регургітацію, венозхну протоку, лицевий кут, доплер судин матки тощо)

2.Біохімічний скринінг.

Виконується на сучасному аналізаторі Roche, який являє собою апарат закритого типу, що повністю виключає вплив людського фактору на результат аналізу.

Під час даного дослідження беруться до уваги такі два показники, як ХГЛ і РАРР-а (Pregnancy-Associated Plasma Protein A,білок асоційований з вагітністю).

3.Анамнез та визначення таких показників як:

 • загальний стан здоров’я;
 • артеріальний тиск;
 • вага.

Після аналізу всіх 3 етапів програма “Астрая”  дозволяє нам:

розрахувати індивідуальний ризик народження дитини з генетичними вадами та визначення саме вашої групи ризику.

І група – група низького ризику.

ІІ група – група проміжного ризику

ІІІ група – група високого ризику

Програма “Астрая”  містить у собі найновіші алгоритми визначення ризиків по – трисомії 13,18 та 21, які були схвалені The Fetal Medicine Foundation в 2018 році.

аналіз результатів анамнезу, біохімічних маркерів і показників кровотоку в маткових артеріях дозволяє нам  визначити ризик пізніх ускладнень вагітності таких як:

 • прееклампсія у  ІІІ триместрі вагітності;
 • затримка внутрішньоутробного розвитку;
 • ризик передчасних пологів .

Проведення всіх 3 етапів скринінгу відбувається в один день і найкраще це зробити на 12 тижні гестації.

За день до біохімічного скринінгу на предмет маркерів хромосомних захворювань, вагітним рекомендується:

 • не їсти гостру їжу;
 • виключити з раціону смажені і жирні продукти;
 • шоколадні цукерки і шоколад;
 • копчені вироби;
 • цитрусові.

Біохімічний скринінг здається натщесерце, за 4 години до аналізу вагітній жінці дозволяється випити лише пару ковтків води без газу.

Після отриманих результатів скринінгу наші лікарі нададуть Вам рекомендації та при необхідності направлять Вас на додаткове обстеження.

Пренатальний скринінг – Astraia в медичному центрі Plus Med:

 • виконується на сучасному обладнані відповідно Європейських стандартів, аналогів якому немає у Закарпатській області;
 • наші лікарі ультразвукової діагностики мають ліцензію FMF (The Fetal Medicine Foundation)- провідної світової організації по медицині плода, що означає визнання їхнього професіоналізму на світовому рівні.Тільки лікарі з такою ліцензією можуть проводити розрахунки по єдиній  міжнародній системі оцінки ризиків генетичних захворювань – Astraia.
 • індивідуальний підхід та фахова підтримка Вашої вагітності завжди є пріоритетом у нашому центрі.

Вартість пренатального скринінгу  Astraia

 • Пренатальний скринінг I триместру з розрахунком ризиків – 1600 грн. ( готовність результату 5 днів)
 • Пренатальний скринінг I триместру з розрахунком ризиків з маркером прееклампсії– 2000 грн. (готовність результату – 7 днів)

Спеціалісти по послузі «Пренатальний скринінг Astraia»

null

Запис на прийом

null

Необхідна консультація лікаря?

Залиште своє повідомлення, і ми з вами зв‘яжемося для запису на прийом!

  Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!