Пізнайте радість материнства-батьківства у Школі Батьківства Плюсмед

Ейфоричне, тривожне, розгублене, радісне очікування народження своєї дитини. У кожного воно різне. Об’єднує усіх – єдине бажання, щоб малятко народилося і росло здоровим та щасливим!

Як створити таке середовище – емоційне, навколишнє, стосункове, щоб дитина, яка прийде в цей світ отримала гарний старт для розвитку?
Цьому ми навчимо Вас на Школі Батьківства Плюсмед.

Пізнайте радість материнства-батьківства у Школі Батьківства Плюсмед

Еріх Нойман назвав материнське тіло ніжним сосудом, у якому зберігається немовля. Правда, красивий образ? Що ж там відбувається з дитиною, в цьому невідомому нашій свідомості місці, яким є материнське лоно?

Матка, тіло матері є першим домом для дитини. Тут засвоюються перші «знання» про світ, матір та про себе. Мати через тілесні репрезентації передає дитині уявлення про себе, ставлення до власної вагітності, до стосунку зі світом. Так дитя сприймає першу інформацію, чи світ чекає на нього, чи стане для маляти безпечним та дружелюбним.

Саме середовище матки є сталим по характеристиках – температурний режим, середовище матки, біохімічні процеси. Це таке «райське» життя, просто буття самості – Self. Є тільки тіло матері та тіло дитини. Мати сприймається, як оболонки плідного міхура, порожнина матки.

Такий сталий розвиток закладає необхідну основу буття, яку мати підтвердить актом прикладання до грудей після народження дитини, що означатиме – «Ти є!»

А що ж батько? Він той, голос якого також чує ненароджене дитя. На цей голос дитина пожвавленням буде реагувати за деякий час після народження. Батько – це захист і опора для емоційної матері, це той, біля котрого двоє – мати й дитя, почуватимуться спокійно, захищено. Він потурбується про добробут матері, а та, в свою чергу, зможе віддати свою турботу дитині.

Програма підготовки до пологів дасть Вам теоретичні знання та практичні навички по партнерській підтримці в пологах та після народження дитини. Ви навчитеся бути командою, діяти в стресовій ситуації, напрацюєте необхідні навички дихання, масажу, релаксації, візуалізації та основи по догляду за немовлям.

Вас чекає творча робота в арт техніках, анкетування та тестування, створення першої сімейної історії.

Схеми, таблиці та відеоматеріали, аудіо записи допоможуть Вам отримати корисний ресурс для різнобічної підготовки до материнства-батьківства.

А ще, ми разом напрацюємо ряд ідей, які стануть у нагоді як джерела ресурсів, як способи швидкого відновлення, коли часу для себе обмаль.

Завітайте до нас на програми підготовки до батьківства із знаком Плюс!

Запис на прийом

null

Необхідна консультація лікаря?

Залиште своє повідомлення, і ми з вами зв‘яжемося для запису на прийом!

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!