МЦ «Плюсмед» ніколи не був осторонь спорту!

Саме тому, у підтримку здорового способу життя, ми разом з нашими партнерами розробили унікальні Програми досліджень для людей, які прагнуть займатися спортом та тих, які вже займаються спортом! Програма Спорт (базова) надасть змогу клієнтам пройти комплексне обстеження у наших спеціалістів в одному місці, не втрачаючи час на черги.

Програма Спорт (базова) включає:

 • Зріст, АТ;
 • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (ЗАК1);
 • Загальний аналіз сечі (ЗАС);
 • Аналіз на Тиреотропний гормон, тиреотропін (ТТГ, TSH)
 • Контроль інсулінорезистентності (індекс НОМА, глюкоза крові, інсулін)
 • ЕКГ (електрокардіографія);
 • Спірометрія (діагностика захворювань легень);
 • Моніторинг ключових метаболічних параметрів (вага тіла, жировий склад у %, коефіцієнт вісцерального жиру, склад скелетних м‘язів у %, добовий метаболізм у Ккал, індекс маси тіла);
 • Консультація сімейного лікаря, після результатів всіх досліджень.

Вартість Програми Спорт (базова) – 1020 грн.
Партнери МЦ «Плюсмед» мають право на знижку 50% на Програму Спорт (базова).

Програма Спорт (дитяча) включає:

 • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою ( ЗАК1);
 • Загальний аналіз сечі (ЗАС);
 • Визначення рівня глюкози в крові ( капілярна кров, Експрес-метод);
 • Консультація педіатра з проведенням проби Руф’є

Вартість Програми Спорт (дитяча) – 535 грн.
Партнери МЦ «Плюсмед» мають право на знижку 30% на Програму Спорт (дитяча)

Опис клінічного значення Програми Спорт (базова)

Загальний аналіз крові (ЗАК) та Загальний аналіз сечі (ЗАС) використовується, як один з найпоширеніших методів діагностики, що дозволяє виявити широкий спектр запальних та інфекційних захворювань, а також для оцінки загального стану організму людини.

Тиреотропний гормон (ТТГ) – регулює роботу щитоподібної залози. Щитоподібна залоза, а саме гормони, які вона продукує, контролюють обмінні процеси в організмі. Перевіряючи ТТГ – перевіряємо обмін речовин в організмі.

Індекс НОМА – це рівень глюкози, інсуліну в крові та їх співвідношення. Цей показник дає можливість виявити надлишок інсуліну, що є причиною підвищеного апетиту та тягою до солодкого.

Електрокардіографія (ЕКГ) – це методика реєстрації та дослідження електричних потенціалів серця, що виникають при його діяльності. Даний метод дозволяє виявити патологічні процеси у самому серцевому м’язі – міокарді, а також різні види електролітних порушень, що виникають при дефіциті або надлишку тих чи інших мікроелементів у організмі. В свою чергу ці порушення негативно впливають на серцеву діяльність і тому потребують якнайшвидшого врегулювання.

ЕКГ є невід’ємним засобом для оцінки функціональних можливостей серця, а також виявлення серцево-судинної патології, що може бути причиною для певних обмежень у заняттях спортом.

Опис клінічного значення Програми Спорт (дитяча)

Загальний аналіз крові (ЗАК) та Загальний аналіз сечі (ЗАС) використовується, як один з найпоширеніших методів діагностики, що дозволяє виявити широкий спектр запальних та інфекційних захворювань, а також для оцінки загального стану організму людини.

Проба Руф’є – це проба з дозованим фізичним навантаженням для оцінки реакції серцево- судинної системи на фізичне навантаження, за результатами якого, можна судити про роботу серця дитини під час фізичного навантаження і,відповідно, про те,який саме рівень фіз. навантаження для нього допустимий.

В Україні проведення П.Р. регламентовано наказом МОЗ України від 20.07.2009 N 518/674 “Інструкція про розподіл учнів на групи для занять на уроках фізичної культури”.

Наші партнери:

Sakura
Viper Gym
Blitz
Fit Life
Bodyzone
U-Run
maximus gym
d51

Ми завжди відкриті до співпраці!
Якщо Ви не знайшли свого спортивного клубу чи фітнес центру у списку, зв’яжіться з нами за телефонами:

+380509387808
+380967687808