Шановні пацієнти!

З 12 травня МЦ «Плюсмед» відновлює свою роботу💙

Графік роботи відділення на Грибоєдова, 11:
Понеділок- П’ятниця: з 9 до 17 години

Відділення на Гошовського (Боженка), 2:
Понеділок- П’ятниця: з 9 до 14 години

😷Вхід у медцентр дозволено лише у масці!

👉🏻Дезинфекцію поверхонь та кварцування приміщень проводимо у посиленому режимі

Зверніть увагу!

Якщо Ви відчуваєте:
утруднене дихання, кашель, підвищену температуру – негайно звертайтеся до сімейного лікаря, з яким у Вас укладена декларація.

Якщо Ви перебували у контакті з особами, що мають підозру на коронавірус і Вам потрібно на огляд до лікаря – також зверніться до сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація.

👉🏻Для запису на прийом пишіть нам у приватні повідомлення, або телефонуйте:

📞+38 096 768 78 08