У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, нагадуємо про посилені карантинні правила, які діють у нашому медичному центрі:

🔹 Прийом пацієнтів проводимо виключно за попереднім записом (крім ургентних випадків)

🔹 Перебування в приміщенні супроводжуючих осіб у закладі забороняється, за винятком не більше одного з батьків, які супроводжують дітей до 18 років та /або осіб, що супроводжують осіб з інвалідністю

🔹 Очікування прийому повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).
( окрім жінок на пізніх термінах вагітності, а також людей з інвалідністю)

🔹 Обов‘язкове носіння маски та бахіл у приміщенні закладу

🔹 Якщо у Вас є наявні ознаки ГРВІ, попередьте про це працівників рецепції, зачекайте на прийом надворі, щоб не наражати інших відвідувачів на небезпеку

🔹Намагайтесь приходити на прийом максимально за 5 хвилин до зазначеного часу, щоб уникнути скупчення пацієнтів всередині клініки

Дякуємо за розуміння! 💙