Шановні пацієнти!
Медичний центр «Плюсмед» йде на карантин до 11 травня.

Ми бережемо Вас і хочемо уникнути зайвих ризиків для Вашого здоров’я.

Перенести всі планові та профілактичні візити до лікаря – зараз правильне рішення і ми прийняли його, турбуючись про Вашу безпеку.

Наші лікарі залишаються на зв’язку – Ви можете отримати онлайн консультацію будь – якого спеціаліста нашого медичного центру.

Записатись на онлайн консультацію Ви можете:

  • на сайті Plusmed.ua
  • написавши нам у приватні повідомлення в Facebook чи Instagram
  • за номером: +38 096 768 78 08

Ми залишаємося з Вами в Facebook та Instagram – слідкуйте за нашими сторінками.

Бережіть себе!