Кушніревич Ярослав Ярославович

Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог

Освіта та досвід роботи:

2007р. – завершив навчання у медичному коледжі по спеціальності «Акушерська справа».
2008-2009 рр. – стажування в акушерсько-гінекологічній клініці, м. Варшава (Польща).
2015 р. – здобуття кваліфікації «лікар» за спеціальністю «Лікувальна справа» в Ужгородському національному університеті.
2015-2018 рр. – проходження інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Ужгородського міського пологового будинку.
2018 р. – здобуття ступеня магістр за спеціальністю «Лікувальна справа» в Ужгородському національному університеті.
2019 р. – здобуття сертифіката лікаря за спеціальності «Ультразвукова діагностика».

Мої принципи роботи, як лікаря акушера-гінеколога, базуються на професіоналізмі, емпатії та відповідальності. Вони включають забезпечення медичної допомоги вагітним жінкам та пацієнткам з різними гінекологічними проблемами, збереження їхнього фізичного та емоційного комфорту, а також здійснення високоякісної медичної практики відповідно до найновіших стандартів.

Постійно вдосконалюю свої навички та знання, активно залучаючись до професійних навчальних заходів, конференцій і семінарів. Це дозволяє мені залишатися в курсі останніх медичних розробок і технологій, а також надавати пацієнткам найсучасніші методи діагностики і лікування. Реалізуючи принцип постійного самовдосконалення, створюю для своїх пацієнток надійний медичний супровід та відчуття безпеки в аспектах їхнього жіночого здоров’я.

Запис на прийом

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!