💬УЗД органів черевної порожнини
За 8 годин перед процедурою УЗД органів черевної порожнини краще взагалі утриматися від їжі. А за дві доби – від продуктів, що викликають газоутворення (фрукти, сирі овочі, молоко, соки, газовані води, капуста, бобові, чорний хліб та ін.).
Для пацієнтів з цукровим діабетом як виняток дозволяється легкий сніданок. Не можна курити перед УЗД черевної порожнини, оскільки це може призвести до скорочення жовчного міхура, і тим самим спотворити результати дослідження.
💬УЗД органів малого тазу
Дієта (з повсякденного харчування виключаються газоутворюючі, жирні та копчені продукти, алкоголь, кава, випічка, кондитерські вироби) – кілька днів перед будь-яким видом дослідження; прийом послаблювальних препаратів – при схильності до закрепів.
Також підготовка залежить від обраного виду дослідження: прийом 1-1,5 л води безпосередньо в день дослідження, за 1,5-2 години – в тому випадку, якщо буде проводитися абдомінальне УЗД; спорожнення кишечника, клізма – за кілька годин до ректального УЗД; спорожнення сечового міхура – вагінальне і трансректальне УЗД.
💬УЗД нирок
За 3 дні до обстеження виключити з харчування продукти, що викликають
метеоризм. Голодування до 8-12 годин. Обстеження проводиться натщесерце.
💬Абдомінальне УЗД сечового міхура, простати
Проводиться при наповненому сечовому міхурі. Для чого за 2 години до дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини або протягом 3-4 годин не мочитися.
💬УЗД молочних залоз
Проводиться в першу фазу менструального циклу – на 7-10 день від початку менструації. До 40 років виконується як базове дослідження, після 40 років – додатково до рентгенівської мамографії при наявності показань.
Запис за телефоном:
☎️050 938 78 08
050 341 94 64
МЦ «Плюсмед» – нам довіряють найдорожче!💙