Костенчак – Свистак Ольга Євгенівна

Лікар-терапевт, лікар-гематолог

Член європейської асоціації гематологів (EHA), міжнародної асоціації тромбозу і гемостазу (ISTH), американської асоціації гематологів (ASH), міжнародної асоціації лабораторної гематолої (ISLH), європейської асоціації медичноі онкології (ESMO)

Лікар постійно вдосконалює своі знання та навики. Проходила стажування в лікарні “Феофанія” (Київ), а також в медичних центрах Румунії, Туреччині та Македонії. Брала участь у 9-ти місячній програмі «мастер клас» від Європейської асоціації гематологів та багатьох міжнародних конференціях та заходах. Щоб постійно перебувати в курсі останніх новин в гематологіі і не тільки лікарю допомагає вільне володіння англійською мовою.

У своїй праці завжди керуюється міжнародними протоколами та рекомендаціями, засадами доказової медицини.

Ольга Євгенівна займається діагностуванням захворювань крові та захворювань кісткового мозку. Зокрема, анемії різного генезу, лімфоми, лейкози, мієлодиспластичний синдром, мієломні хвороби, а також діагностикою та лікуванням порушень систем гемостазу. Займається лікуванням пацієнтів із набутими та вродженими анеміями, тромбофіліями, а також ведення вагітних пацієнток з ускладненим акушерським анамнезом.

Найбільше цінує в роботі те, що спеціальність обрала за покликом серця.

Запис на прийом

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!