Хобта Світлана Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог

Хочу розповісти Вам трішки про себе. Почну з свого дитинства.

Я народилася в сім’ї військовослужбовця. З дитинства мене привчали до відповідальності і постійного саморозвитку, що і допомогло мені в майбутньому.

Чому я так хотіла стати лікарем?

Відповідь теж потрібно шукати в моєму дитинстві.
Свої літні канікули я проводила у бабці, яка була акушером-гінекологом, як то кажуть, від Бога. Коли ми ввечері лягали спати, то замість казки вона мені розповідала про маткові кровотечі, про неординарні випадки пологів, яких було немало в її багаторічній практиці. А я з великим захопленням слухала і, повірте, це були найцікавіші казки дитинства. Вранці я разом з бабцею йшла на роботу. Як же мені там було цікаво – почувалася, як рибка у воді. Постійно розпитувала про все, що почула чи могла підгледіти.

Отож Ви вже зрозуміли, що медицина і гінекологія – це мій свідомий вибір, моя любов з самого дитинства. І це, певно, в крові, адже завжди захоплювала і цікавила анатомія людини, будова тіла.

Тому до вступу на медичний факультет я готувалася відповідально і з повним розумінням, що таке лікар, і що відданість справі – понад усе.
У 2009 році закінчила медичний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа». Потім вже обраний душею фах – «Акушерство та гінекологія». Далі навчалася на клінічній ординатурі за обраним фахом, також отримала спеціалізацію по ультразвуковій діагностиці, навчалася лапароскопії та гістероскопії, ґрунтовно вивчала ендокринні проблеми в гінекології, захворювання шийки матки, лікування безпліддя та естетичну гінекологію.

З 2012 року працювала лікарем акушер-гінекологом в Середнянській лікарні. З 2014 року і по сьогодні – в ЗОКЛ ім.А.Новака.

З 2021 працюю в медичному центрі Плюсмед.

Мені випала велика честь оперувати разом з одним із найкращих лапароскопістів нашої країни Григоренком Андрієм Миколайовичем – людиною з великим серцем і золотими руками.

Навчалася естетичній гінекології у гуру в цій галузі Ірхи Ліни Сергівни, а саме лабіопластиці, звуження піхви вагінальними нитками, сенситизації точки G.

Запис на прийом

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!