Гузинець Євгенія Федорівна

Лікар УЗД

У 2013 році закінчила медичний факультет ДВНЗ «УжНУ»- Лікувальна справа.

2013-2015 проходила інтернатуру в ЛНМУ ім.Данила Галицького за спеціальністю загальна практика-сімейна медицина.
2020 році здобула спеціалізацію по Ультразвуковій діагностиці.
Спеціалізуюся по ультразвуковій діагностиці судин шиї та нижніх кінцівок. Проходила навчання в кращих спеціалістів Львова та Києва.

Чому я стала лікарем?
У кожної людини з самого дитинства є мрія обрати професію,яка буде улюбленою протягом усього життя. Моя мрія здійснилася,бо ще з шкільних років я чітко знала,що хочу бути лікарем. Адже саме професія лікар з самого дитинства викликала у мене повагу і захват.

Сімейна медицина- одна з небагатьох спеціальностей, що має доказову базу. Сімейний лікар,є точкою першого медичного контакту пацієнтів з системою охорони здоров’я,забезпечуючи їм відкритий і необмежений доступ з усіма проблемами здоров’я, незалежно від віку, статі або будь – яких інших характеристик людини.

Протягом останніх років серед обстежень, які рекомендують проходити пацієнтам, важливе місце займає обстеження судин з доплерографією. Таке обстеження дозволяє побачити не тільки стінку судин , але і рух крові по ній. Це дозволяє діагностувати не тільки органічну патологію, а й функціональну здатність судин. Всі ми знаємо, що по судинах рухається кров та кровопостачає всі органи нашого організму. Якщо є порушення кровопостачання то і порушується функція того чи іншого органу. Здоров’я судин- є невід’ємною частиною здоров’я цілого організму.

Принципи роботи:
Здоров’я- важлива річ, без якої не можливо жити щасливо. Я намагатимуся робити людей здоровішими та щасливішими.

Життєве кредо:
Глибина щастя й повнота життя є не в тому, що ми отримуємо від інших, а в тому, що можемо їм самі подарувати.

Запис на прийом

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!