Братасюк Наталія Михайлівна

Психолог

Бажання бути практикуючим психологом пересилило бажання керувати і сьогодні я та, ким ви мене знаєте – психолог медичного центру “Плюсмед”.

Психолог, перинатальний психолог; психолог за напрямком “Психоаналіз” (згідно стандартів Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП) та Української Спілки психотерапевтів(УСП).

Волонтерська діяльність: психологічна підтримка та короткофокусна терапія емоційних станів у бійців АТО, родин військовослужбовців, пов’язаних із військовою травмою.

Організатор проекту “Творча Криївка” в Ужгороді з реабілітації бійців та їх сімей.

Діюча голова Закарпатського осередку Української Конфедерації Психоаналітичних психотерапій (УКПП).

Заступниця голови Комісії з питань реалізації гендерної політики, охорони здоров’я та захисту прав материнства і дитинства Громадської ради при Закарпатській ОДА ІІ скликання (2013-2015рр.) та ІІІ скликання (2015р. – січ. 2016р.);

Тренер в програмах “Вектор успіху” консалтингової компанії “Територія бізнесу” в Закарпатській області.

Учасниця грантових програм від фонду “Відродження” по роботі з дітьми та батьками, які є внутрішньо переселеними особами (ВПО) – психолог ГО “Щасливі діти”.

Голова Закарпатського осередку Української Спілки психотерапевтів – УСП (2010 – 2013рр.), в складі комісії  по зв’язках з громадськістю та в складі грантового комітету УСП; заступниця голови Комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та гендерної політики Громадської ради при Закарпатській ОДА І скликання (2011-2013рр.); член Асоціації Свідомого Батьківства (м. Київ).

Запис на прийом

    Запишіться до нас на прийом - швидко і легко!